خانه / چمن مصنوعی / تولید کننده چمن مصنوعی اصفهان

تولید کننده چمن مصنوعی اصفهان

چمن مصنوعی یکی از عناصر دکوراسیون محیط های باز بوده که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی با چمن های طبیعی دارد و استفاده از آن به دلیل کاربرد آسان، روز به روز در حال افزایش می باشد. چمن مصنوعی اصفهان یکی از با کیفیت ترین انواع چمن مصنوعی بوده که طرفداران زیادی دارد.

تولید کننده چمن مصنوعی اصفهان

اطلاعاتی در مورد نصب چمن مصنوعی

اطلاعاتی در مورد نصب چمن مصنوعی چمن مصنوعی، یکی از راهکارهای جدید برای زیباسازی فضاهای باز می باشد. به عنوان مثال می توان از آن برای تزئین سنگ فرش های ویلایی و باغ ها یا در زیر درخت ها برای زیباسازی استفاده نمود. امروزه فضاهای آپارتمانی محدود بوده و اغلب افراد از داشتن فضاهایی مانند حیاط بی بهره می باشند. استفاده از چمن های مصنوعی جهت تراس ها یا پشت بام گزینه ای مناسب برای زیباسازی این فضاها به حساب می آید.

استفاده از چمن مصنوعی جهت زمین های ورزشی نیز یکی از رایج ترین کاربردها بوده که در زمین های فوتبال، گلف، تنیس و غیره می توان از آن استفاده نمود. انواعی از چمن های مصنوعی نیز جهت زیباسازی دیوارها مورد استفاده میباشند.تولید چمن مصنوعی با جنس های مختلف نایلونی، پلی اتیلن و پلی پروپیلن صورت می پذیرد که از نظر مقاومت و انعطاف پذیری و طبیعتا قیمت متفاوت خواهند بود. چمن های پلی پروپیلن به دلیل مقاومت کمی که نسبت به حرارت دارند ارزان تر بوده و انواع نایلونی به دلیل تحمل حرارت بالا از قیمت بیشتری برخوردار می باشند.

از آنجا که نصب چمن مصنوعی در محیط هایی با جنس های مختلف از جمله سطوح سخت یا خاکی صورت می پذیرد زیرسازی مناسب قبل از کار سبب می شود که نصب چمن با کیفیت بیشتری صورت پذیرد و از هزینه های احتمالی ترمیم و بازسازی بکاهد.هدایت منافذ چمن به فاضلاب جهت خروج آب ناشی از بارندگی و غیره یکی از ضروریات بوده که قبل از نصب باید به آن توجه نمود. جهت فضاهای سخت با استفاده از چسب یا بست های فلزی، چمن ها به سطح متصل می شوند و در فضاهای خاکی با استفاده از بتن، آجر یا سایر مصالح لبه های آن را محکم می نمایند.

توزیع کلی چمن مصنوعی اصفهان

توزیع کلی چمن مصنوعی اصفهان چمن های مصنوعی به دلیل داشتن مزایای بیشتر نسبت به نوع طبیعی و زیبایی و دوام، کاربرد وسیعی یافته اند. این محصولات نسبت به تابش آفتاب یا بارش باران و برف و تغییرات دمایی مقاوم بوده و به راحتی از بین نمی روند. ضمن اینکه نیاز به رسیدگی و آبیاری مداوم نیز ندارند.

چمن مصنوعی در انواع عرض های مختلف تولید می شود و متناسب با فضای مورد استفاده خود می توانید نوع عرض مناسب آن را انتخاب و تهیه نمایید. تراکم الیاف چمن ها نیز یکی از فاکتورهای مهم در کیفیت و قیمت چمن به حساب می آید. هرچه تراکم الیاف چمن بیشتر باشد کیفیت آن بالاتر خواهد بود.

یکی از راه های آسان جهت خرید چمن مصنوعی استفاده از سایت های اینترنتی معتبر بوده که به توزیع کلی چمن مصنوعی می پردازند. این مجموعه در زمینه توزیع انواع چمن مصنوعی اصفهان با برندهای ایرانیان سونار، آسیا چمن، دنیای چمن، ظریف مصور و CC GRASS فعالیت داشته و محصولاتی با کیفیت و بهترین قیمت را ارائه می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید