خانه / چمن مصنوعی / خرید عمده چمن مصنوعی با بهترین کیفیت

خرید عمده چمن مصنوعی با بهترین کیفیت

چمن مصنوعی عمده ، نوعی کفپوش با الیاف مصنوعی است که شباهت بسیار زیادی به چمن طبیعی داشته اما متراکم تر و مقاوم تر از ان است. در سال های اخیر به علت کاهش آب و ضرورت صرفه جویی در مصرف آن استفاده از این محصول به عنوان جایگزینی مناسب برای چمن طبیعی مورد توجه بسیار زیادی از مردم قرار گرفته است. همچنین تولید کنندگان در تلاش هستند تا محصول مرغوب و با دوامی را تولید کرده و به راحتی به دست خریدار برساند. در این میان بازرگانی فروش چمن مصنوعی اقدام به فروش و نصب انواع این محصولات کرده و ان ها را با کیفیتی عالی و با قیمتی فوق العاده مناسب وارزان عرضه می کند.

خرید عمده چمن مصنوعی با بهترین کیفیت

آشنایی با چمن مصنوعی با بهترین کیفیت

آشنایی با چمن مصنوعی با بهترین کیفیت امروزه از چمن مصنوعی برای تزئین و زیبا سازی مکان های گوناگون استفاده می شود. این محصول به علت عدم نیاز به مراقب و آبیاری و همچنین برای صرفه جویی در مصرف آب جایگزینی عالی برای چمن طبیعی است.

کاربرد ان بیشتر در مکان هایی است امکان رشد چمن به شکل طبیعی در ان وجود ندارد و یا نگهداری از چمن طبیعی بسیار هزینه بردار باشد. چمن مصنوعی در انواع گوناگون چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی تولید می شود.

در هنگام خرید چمن مصنوعی به اولین نکته ای که باید توجه داشت ارتفاع نخ و الیاف ان است. در این میان هرچقدر ارتفاع نخ بالاتر باشد چمن بیشتر شبیه به چمن طبیعی است و ظاهر بسیار زیبایی به محوطه خواهد داد که این ارتفاع در چمن مصنوعی تزینی بین ۸ ، ۱۱، ۱۵، ۲۰ و یا ۲۵ میلی متر متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است که ارتفاع در چمن مصنوعی فوتبالی به دلیل این که باید بسیار با کیفیت و مقاوم باشد متفاوت می باشد و این ارتفاع بین ۵۰ تا ۶۰ میلی متر متغیر است.

فروش عمده چمن مصنوعی با کیفیت

فروش عمده چمن مصنوعی با کیفیت امروزه به دنبال کاهش منابع ابی، مصرف اب باید مدیریت شده و حتی در مواردی کاهش یابد. همین امر سبب شده تا مردم به جای کاشت چمن طبیعی به خرید عمده چمن مصنوعی و فروش عمده چمن مصنوعی روی اورند.

علاوه بر این قیمت خرید این محصول نسبت به کاشت و ابیاری چمن طبیعی بسیا کم هزینه تر می باشد. در داخل ایران شرکت های بسیاری در زمینه واردات چمن مصنوعی تزئینی فعالیت می کنند.

کنندگان چمن مصنوعی مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات خارجی را در سایز های مختلف در بازارهای داخلی به فروش می رساند. خریداران نیز برای سفارش آن می توانند از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش یا از طریق خرید آنلاین انواع مختلف انها را تهیه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید