خانه / چمن مصنوعی تزیینی / عمده فروشی انواع چمن مصنوعی تزیینی

عمده فروشی انواع چمن مصنوعی تزیینی

انواع چمن مصنوعی تزیینی توسط عمده فروشی آن در ابعاد مختلف و با کیفیت عالی به خریداران عمده این محوصل و برای کاربردهای مشخص ارائه می گردد و خریداران می توانند به راحتی آن را برای خود درخواست نمایند.

خریداران این محصول برای تهیه این چمن می توانند کمترین قیمت ممکن را پرداخت کنند و ببا انتخاب روش مناسب خرید هزینه های سفارش آن را برای هر آدرسی که مایل هستند به کمترین مقدار ممکن برسانند.

عمده فروشی انواع چمن مصنوعی تزیینی

اطلاعات مفیدی درباره چمن مصنوعی تزیینی

اطلاعات مفیدی درباره چمن مصنوعی تزیینی استفاده از چمن طبیعی در بسیاری از مکان ها برای ایجاد جلوه طبیعی در آنجا بسیار مشکل و در خیلی اوقات عملا غیر ممکن است مثلا نمی توان در تراس اقدام به ایجاد چمن نمود به همین خاطر چمن مصنوعی ابداع و می توان آن را در بسیاری از مکان هایی که ایجاد چمن طبیعی ممکن نیست مورد استفاده قرار داد.

این چمن از الیاف مصنوعی ساخته شده است و برخلاف چمن مصنوعی حساسیت بسیار کمی نسبت به نور خورشید دارد و هزینه نگهداری از آن کمترین مقدار ممکن می باشد همچنین در اندازه های مختلفی وجود دارد و می تواند آن را روی هر سطحی نصب نمود و قرار داد.

چمن مصنوعی از نوع تزیینی می تواند دارای ارتفاع چمن کوتاه، بلند و یا متوسط باشد و با توجه به مکان مورد استفاده می توان یکی از انواع آنها را مورد استفاده قرار داد علاوه بر این دارای تنوع رنگ نیز می باشد به این معنی که رنگ آن می تواند سبز روشن تا سبز تیره باشد بنابراین می توان با توجه به رنگ محیط و فضا یکی از آنها را انتخاب کرد.

این چمن قابلیت شستشو دارد همچنین می توان با استفاده از محلول های شیمیایی مختلفی ان را تمیز کرد و علاوه بر این ماندگاری آن می تواند به چندین سال برسد و تغییرات دمایی کیفیت آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

عرضه مستقیم چمن مصنوعی تزیینی با کیفیت عالی

عرضه مستقیم چمن مصنوعی تزیینی با کیفیت عالی عرضه چمن مصنوعی تزیینی با کیفیت عالی و به صورت مستقیم توسط عمده فروشی این چمن انجام می شود و خریداران می توانند نیاز خود را به صورت عمده و در متراژ بالا به این عمده فروشی اعلام کنند و ان را برای عرضه در فروشگاه یا صادرات به دیگر بازارها مورد استفاده قرار دهند.

این عمده فروشی قیمت بسیار مناسبی را در عرضه مستقیم این محصول برای آن در نظر گرفته است و خریداران می توانند در ارتباط با آن کمترین نرخ را برای بیشترین کیفیت این چمن مصنوعی پرداخت کنند و چمن را در سفارش اینترنتی این محصول درخواست دهند تا در کوتاه ترین زمان و با حفظ کیفیت چمن برای آنها ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید