خانه / چمن مصنوعی / قیمت عمده چمن مصنوعی درجه یک

قیمت عمده چمن مصنوعی درجه یک

چمن مصنوعی عمده

چمن مصنوعی، کفپوش یا پوششي است که از الیاف مصنوعی به وجود می آید.

این کفپوش از الیاف چمن مصنوعی تولید می شود و به عنوان شبیه ساز چمن طبیعی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اگر چه از چمن مصنوعی در زمین های ورزشی نیز استفاده می شود ولی استفاده از آن در محیط های ساختمانی و زمین بازی کودکان شایع تر است.

قیمت عمده چمن مصنوعی درجه یک

صفر تا صد تولید چمن مصنوعی با کیفیت

صفر تا صد تولید چمن مصنوعی با کیفیت چمن مصنوعی، ترکیبی است از الیاف یا رشته های چمن مانند که اغلب از جنس پلی پروپیلن یا پلی اتیلن ساخته می شوند. این پوشش مصنوعی کف از چندین لایه کف، لایه های زه کشی و الیاف چمنی تشکیل می شود.

برای پوشش فضای بیرونی و داخل ساختمان می توان از این نوع چمن ها استفاده کرد. از اصل طراحی و ساخت چمن مصنوعی برای فضای بیرونی و به خصوص زمین های ورزشی بوده است اما استفاده های دکوراتیو در محوطه داخلی ساختمان نیز دارد.

این چمن ها در دو نوع ورزشی و تزئینی تولید شده اند. اگر چه خیلی ها فکر می کنند که چمن مصنوعی فقط پوششی است برای زمین های بازی ولی حقیقت این است که این کفپوش در خیلی جاها کاربرد داشته و به مصارف دیگری جز مصرف ورزشی هم می رسد.

رسیدگی به چمن طبیعی کار بسیار وقت گیری است و در زندگی پر مشغله امروزی کمتر کسی پیدا می شود که وقت کافی برای پرورش چمن طبیعی و رسیدگی به آن را دارا باشد، به همین علت در بسیاری از مجتمع های مسکونی، افراد اقدام به تهیه و نصب چمن مصنوعی می کنند، تا هم از فضای سبز دائمی بهره مند باشند و هم نیازی به رسیدگی مداوم به چمن نداشته باشند. این چمن ها را می توان به همراه آبنما، آلاچیق و … برای دکوراسیون و زیبایی محوطه های باز مجتمع مسکونی به کار گرفت.

توزیع عمده چمن مصنوعی درجه یک

توزیع عمده چمن مصنوعی درجه یک امروزه استفاده از پوشش چمن مصنوعی در سر تا سر دنیا وجود دارد و بسیار طرف دار دارد. همچنین در کشور عزیز ما نیز از چمن های مصنوعی استفاده های فراوانی می کنند. و به همین خاطر خرید و فروش آن بسیار در ایران رواج دارد.

فروشگاه اینترنتی ما ک در زمینه فروش و توزیع عمده چمن مصنوعی فعالیت دارد. سعی دارد تا رضایت همگان را جلب نماید و بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود را در اختيار مردم بگذارد.

شما نیز می توانید برای خرید چمن مصنوعی و یا اطلاع از قیمت عمده چمن مصنوعی از طريق فروشگاه ما با ما در ارتباط باشید.

با تشکر از شما که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید و آنرا مطالعه کردید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید