خانه / چمن مصنوعی / قیمت چمن مصنوعی بین سنگی با بهترین کیفیت

قیمت چمن مصنوعی بین سنگی با بهترین کیفیت

قیمت چمن مصنوعی بین سنگی با بهترین کیفیت در این نمایندگی مستقیم فروش بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. ابن نوع از چمن مقاومت بالایی دارد و بسیار خاص و جذاب بوده و زیباسازی بی نظیری را در محیط ایجاد می نماید.این نوع چمن توسط اتحادیه کل فروش چمن مصنوعی با درنظرگرفتن سایر پارامترهای کیفیتی نظیر ارتفاع چمن، مقاومت چمن، کیفیت عالی و نحوه خرید مشتری نرخ گذاری می گردد و در پایان قیمت بسیار مناسبی به مشتریان ارائه می گردد.

قیمت چمن مصنوعی بین سنگی با بهترین کیفیت

بارزترین ویژگی چمن مصنوعی بین سنگی

بارزترین ویژگی چمن مصنوعی بین سنگی بارزترین ویژگی چمن مصنوعی بین سنگی جذابیت بی نظیر آن و دوام بالای آن به علت تماس نداشتن زیاد در رفت و آمد و دیگر عوامل خارجی می باشد.

به طور کلی ویژگی‌های بارز کلی چمن مصنوعی بین سنگ به صورت زیر خلاصه می‌شود: بکیگ مقاوم (جلوگیری از سست شدن برگ‌های چمن، وزن نخ بالا و مقاومت در برابر فرسایش، ارتفاع الیاف بلند (زیباتر دیده شدن فضا).

بهترین نوع سنگ برای اینکار سنگ واش بتن است. از این سنگ معمولا برای کف سازی حیاط، پیاده رو، باغ و روف گاردن استفاده می‌شود. این سنگ یکی از انواع کفپوش‌های بتونی است که بتون آن از ترکیب سیمان، سنگ دانه‌های معدنی با رنگ طبیعی، چسب بتون و روان‌کننده‌های کربوکسیلاتی تولید شده است. ویژگی بسیار مهم این سنگ مقاومت بسیار بالای آن در برابر سرما، گرما و فشار است. اصطکاک و نیروی کوبشی آسیبی به سنگ وارد نمی‌کند.

چمن مصنوعی بین ینگی می تواند در بیشتر موارد مستقیماً روی ماسه نصب شود و باغ ها را به فضایی زنده و جذاب تبدیل کند. اگر زهکشی خوبی وجود داشته باشد، می توان شن و ماسه موجود را جمع و جور کرد، با یک لایه شن و ماسه بالا برد و چمن مصنوعی خود را مستقیماً روی آن قرار داد.

جایگزینی چمن واقعی با چمن مصنوعی راهی عالی برای آب مصرفی بودن و صرفه جویی صدها یا حتی هزاران دلار در سال در هزینه های آبیاری است.

توزیع انواع چمن مصنوعی بین سنگی

توزیع انواع چمن مصنوعی بین سنگی توزیع انواع چمن مصنوعی بین سنگی به کلیه نقاط کشور صورت می گیرد. بازار توزیع چمن مصنوعی بین سنگی بسیار گرم و پر رونق و پر تقاضا می باشد. این محصول به علت بخشیدن زیبایی خاصی به محیط و جلوگیری از لغزندگی از فروش بسیار بالایی برخوردار است.

بزرگترین مرکز توزبع چمن مصنوعی بین سنگی این چمن های مصنوعی خارق العاده و بسیار عالی و لوکس تزئینی را با بهترین درجه کیفیت روانه بازار های فروش داخلی و خارجی می نماید و پرسودترین صادرات را به خود اختصاص داده است و پر متقاضی ترین نوع فرش تزئینی مصنوعی چمنی بوده و کشورهای خاورمیانه و اروپایی را مجذوب خود نموده است. امروزه چمن مصنوعی بین سنگی به یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در حاشیه های سنگ های مستطیلی شکل بزرگ و جذاب و زیبا تبدیل شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید