خانه / چمن مصنوعی / مراکز پخش چمن مصنوعی شهر کرد

مراکز پخش چمن مصنوعی شهر کرد

چمن ها جزء دسته محصولات و اشیایی می باشند که دارای اهمیت زیادی برای محیط زیست می باشند و سبب زیبایی هر چه بیشتر محیط اطراف می شود و همچنین می توانند فتوسنتز انجام داده و اکسیژن بسیار زیادی به اطراف اهدا شود.

مراکز پخش انواع بهترین چمن مصنوعی شهر کرد، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در سایز بندی های متری و همچنین برش خورده شده با اندازه های مربعی و مستطیلی و مثلثی را با مدل ها و گونه های مختلفی چون سبز تیره و روشن را با قیمت های عالی و مناسب با احترام به خریداران خود عرضه می نمایند.

مراکز پخش چمن مصنوعی شهر کرد

چند نکته در مورد تمیز کردن چمن مصنوعی

چند نکته در مورد تمیز کردن چمن مصنوعی در این قسمت سعی داریم به بررسی چند نکته مهم در رابطه با تمیز کردن انواع چمن های مصنوعی بپردازیم؛

  • اولین و مهم ترین نکته برای تمیز کردن این می باشد که باید چمن های مصنوعی را به شکل یکپارچه شستشو داد و اگر چمن ها را به شکل تکه ای شستشو داده شوند سبب می شود که قسمت هایی از آن ها آسیب ببیند و این گونه پاره می شوندو دیگر نمی توان از این دسته چون ها استفاده کرد و برای جلوگیری از ایجاد چنین قضیه ای تنها کافی است که به صورت یک تکه انواع آن ها را شستشو داد.
  • دومین نکته برای شستشو توجه به این نکته است که چمن ها را مستقیما رو به روی نور مستقیم خورشید قرار نگیرند و حد الامکان از سایه بان های مخصوص برای جلوگیری از تبخیر آب سطحی چمن های مصنوعی استفاده شود و با استفاده از این سایه بان هامی توان طول عمر مفید چمن ها را افزایش داده و همچنین رنگ آن ها ثابت می ماند.
  • سومین نکته این می باشد که از سنگ ریزه های ریز برای زیر چمن های مصنوعی استفاده کرده و این سنگ ریزه ها سبب می شود که فاصله ای بین سطح زمین و چمن ها ایجاد شود و این گونه در هنگام آبیاری سبب می شود که آب ها تماما به چمن ها برخورد نداشته باشند و از زیر آن ها می گذرد و سبب ایجاد جلبک نمی شوند.

قیمت عمده چمن مصنوعی شهر کرد

قیمت عمده چمن مصنوعی شهر کرد مراکز پخش چمن عمده مصنوعی شهرکرد، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در سایز بندی های مختلف و اندازه های متری و یا مستطیلی و یا مربعی و رولی را با اندازه و ارتفاع های متنوعی چون متوسط و کوتاه را با قیمت های عالی و مناسب را با احترام به خریداران گرامی و عزیز خود عرضه می نمایند. میزان فروش و قیمت عمده چمن مصنوعی به عوامل مختلفی چون؛ اندازه کلی چمن ها، رنگ بندی آن ها، اندازه ارتفاع چمن ها و همچنین به آستر داشتن یا نداشتن آن ها بستگی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید