خانه / گرین وال / فروشندگان گرین وال مصنوعی

فروشندگان گرین وال مصنوعی

گرین وال مصنوعی یا دیوار سبز، پوشیده از گیاهان مصنوعی و زیبایی است که ظاهری طبیعی و خاص را به آن بخشیده اند؛ این دیوار سبز که ابعاد مختلفی را در برگرفته؛ می توان به منظور دیزاین فضاهای مختلف بهره برد و معمولا در رستوران های لوکس و مدرن، نشانی از آن خواهیم دید. حال اگر تصمیم به تهیه این دیوار مصنوعی دارید؛ بزرگترین فروشندگان گرین وال همچون فروشندگان حاضر در این مرکز، روشی سریع و کم هزینه را برای خرید این محصول، پیش رویتان قرار خواهند داد.

فروشندگان گرین وال مصنوعی

طریقه نگهداری از گرین وال مصنوعی

طریقه نگهداری از گرین وال مصنوعی یکی از عناصر به ظاهر طبیعی اما مصنوعی که توجه ویژه ای را از سوی معماران به دنبال داشته، گرین وال مصنوعی می باشد که در مقابل گرین وال طبیعی قرار گرفته و از مزیت های برجسته آن این است که نیاز به رسیدگی و مراقبت ندارد، پس اگر سوالتان این است که طریقه نگهداری از گرین وال مصنوعی چیست؟ باید بگوییم این عنصر مصنوعی، بی نیاز از نگهداری بوده و همین موضوع منجر به افزایش محبوبیت آن شده است.

البته باید این نکته را ذکر نماییم که گرین وال مصنوعی اگر در محیط سایه قرار گیرد؛ بهتر بوده و ممکن است نور مستقیم آفتاب باعث کمرنگ شدن برگ های آن شود و کمی از زیبایی آن بکاهد، تنها نکته در خصوص نگهداری از این محصول، همین است؛ وگرنه نیازمند هیچ کار خاص دیگری نبوده و نگهداری از آن آسان و بی دردسر است؛ یعنی نه نیاز به آبیاری و هرس آن خواهد بود و نه استفاده از مواد آفت کش و با این اوصاف می بینیم که گرین وال مصنوعی از گرین وال طبیعی، بهتر و البته بادوام تر خواهد بود.

توزیع کلی گرین وال مصنوعی

توزیع کلی گرین وال مصنوعی امروزه فضاهای مدرن بسیاری اقدام به استفاده از گرین وال نموده و آن را اجرا نموده اند که این کار نه تنها باعث ارتقای ظاهری در آنها شده؛ بلکه شان و جایگاه محیط های مورد استفاده از این عنصر را هم بالاتر برده و آنها را در نظر همه، شیک تر و محبوب تر نشان خواهد داد که این امر، بی تاثیر در جلب مشتریان نخواهد بود.

حال مزایای بسیار خوب گرین وال و گسترش استفاده از آن در محیط های مختلف، منجر به افزایش تقاضا برای این محصول شده و به دنبال آن عرضه و توزیع کلی گرین وال مصنوعی نیز افزایش پیدا کرده است؛ به موجب آن شما خریداران عزیز می توانید خیلی راحت اقدام به سفارش گرین وال کرده و آن را در فرم، شکل و رنگ های مختلف تهیه نمایید؛ ضمن امکان تهیه آن در انواع ابعاد و اندازه را هم خواهید داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید