خانه / دیوار سبز مصنوعی / قیمت انواع دیوار سبز مصنوعی

قیمت انواع دیوار سبز مصنوعی

قیمت انواع دیوار سبز مصنوعی با توجه به فاکتورهای مختلف، متفاوت است، استفاده از چمن، گل و گیاهان بر روی دیوتر ها می تواند به زیبایی دیوارها اضافه کند اما در نظر داشته باشید که هزینه و نگهداری از آن ها ممکن است ما را با مشکلاتی رو در رو کند به همین دلیل می توان از دیوارهای سبز مصنوعی استفاده کرد زیرا می تواند به همان اندازه فضای سبز طبیعی در ما آرامش ایجاد کند.

قیمت انواع دیوار سبز مصنوعی

راهنمای خرید دیوار سبز مصنوعی

راهنمای خرید دیوار سبز مصنوعی دیوارهای سبز مصنوعی دارای چشم اندازهایی زیبا هستند که می تواند زیبایی خاصی به دیوارهای خانه ها، هتل ها، نرده ها و … ببخشد به همین دلیل شما می توانید از این محصول در این مکان ها استفاده کنید.

در هنگام خرید دیوارهای سبز مصنوعی حتما دقت داشته باشید، دیوارهایی را خریداری کنید که دارای وزن سبکی باشند زیرا این محصولات فشار کمتری به دیوار می آورند و طول عمر بالاتری دارند، همچنین در هنگام خرید دیوار سبز به کشور سازنده آن ها دقت کنید، معمولا دیوارهای سبز تولید داخل ارزان تر از دیوارهای سبز تولید خارج هستند به همین دلیل شما می توانید بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید خریدهای خود را صورت دهید.

در هنگام خرید این محصولات حتما دقت داشته باشید که آن ها دارای طرح های مختلفی هستند که باید مطابق با مکانی که می خواهید آن ها را استفاده کنید، این محصولات را خریداری نمایید، این دیوارهای سبز مصنوعی دارای طرخ های ساده و یا پیچیده ای هستند که می توان آن ها را مطابق با سلیقه خود خریداری نمود.

دیوارهای سبز مصنوعی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آن ها را شست و شو دهید، در انتخاب این محصول حتما دقت داشته باشید بهترین نوع آن را انتخاب کنید زیرا بهترین و باکیفیت ترین انواع این دیوارها در برابر عوامل مختلف همچون نور خورشید، باد، باران و … مقاوم است و خیلی دیر دچار آسیب می شوند.

فروش کلی دیوار سبز مصنوعی

فروش کلی دیوار سبز مصنوعی فروش کلی دیوار سبز مصنوعی از طریق نمایندگی های فروش این محصول صورت می پذیرد، ما این محصولات را با قیمت پایین در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهیم، شما می توانید این محصولات را بسیار آسان اجرا کنید به همین دلیل خرید این محصولات برای شما به صرفه می باشد.

اگر می خواهید دیوارهایی زیبا و مصنوعی داشته باشید تا هر وقت بخواهید بتوانید به آسانی آن ها را نظافت کنید به شما پیشنهاد می کنیم این محصولات را خریداری نمایید، به یاد داشته باشید فروش دیوار سبز تنها به وسیله تمایندگی های معتبر باید انجام شود به همین علت می توانید این محصولات را از سایت ما خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسن ترکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09109554670
شماره فکس: (7-)03136644276
آدرس کانال: paya_mannzar@
پست الکترونیکی: payamanzar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید